Mesaj gönder
Home >

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. Company Profile

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Okyanusya , Dünya çapında

Business Type:

Üretici , Şirket ticaret

Brands:

JINGFILM

No. of Employees::

200~500

Annual Sales::

10000000-50000000

Year Established::

1990

Export p.c::

90% - 100%

Introduction

Shatian kasabasında, Dongguan şehrinde, Guangdong eyaleti, Çin'de bulunan Dongguan Jingzhi Optical Film Co., Ltd, 1990'larda kendisini araştırma, üretim, satış ve hizmete adayan profesyonel bir üretici olarak kurulmuştur.Pazarın talebini karşılamak için JINGZHI optik filmi, ürünleri yükseltmek için gelişmiş ve ithal ekipman tanıttı.Ve şimdi TPU boya koruma filmi, TPH boya koruma filmi, TPU renkli boya koruma filmi ve TPH renkli boya koruma filmi üretme ve araştırma konusunda profesyonel bir üretici haline geldik. Dünyanın her yerinde iş ortaklarımız var ve bazılarıyla iyi iş ilişkileri kurduk. sınıfı araba markaları.Faydalı model ve ISO9001&ISO14001 sertifikaları için patentler elde ettik. JINGZHI filmi oldukça sert ve oldukça esnektir ve karmaşık ve kavisli araba yüzeyinde kolay uygulanmasını sağlayabilir.TPU SERIALS & TPH SERIALS gibi iki seriye sahiptir. Filmlerin ana işlevleri, kirlenme önleme, parlaklık geliştirme, çizilme önleme, sürtünme önleme, asit yağmuru önleme ve boya bakımı sıklığını azaltmadır. JINGZHI şirketinin neredeyse bir tane var otuzdan fazla satış ekibi ile araştırma ve teknolojik üretim yapan yüz kişi.On yıllardır kendimizi uluslararası standartları karşılamak ve müşterilerin taleplerini karşılamak için filmler yaratmaya ve geliştirmeye adadık. Yakın gelecekte kendimizi uluslararası pazarda lider marka haline getirebileceğimizden eminiz.Fuarlarda boy göstermekte, binlerce terminal mağazasına ve kullanıcısına hizmet vermekte ve sizlerle iş ortağı olmakta ısrarcıyız.İyi kalite, ürünler için temeldir.İyi hizmet, bir işletmenin ruhudur.Müşterilerin taleplerini karşılamak ve kazan-kazan durumuna ulaşmak için müşterilerle birlikte büyümek için sürekli olarak yaratma, kalite, hizmet ve teknolojiyi takip ediyoruz. Dongguan Jingzhi Optical Film Co., Ltd, daha iyisini ve aynı hedefi arıyor.

Hizmet

TPU boya koruma filmi, TPH boya koruma filmi, TPU renkli boya koruma filmi üreten ve araştıran profesyonel bir üreticiyiz.

Tarih

7 yıldan fazla bir süredir PPF alanındayız.

Our Team

Çin Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. şirket Profili 0

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Renkli Boya Koruma Filmi Supplier. Copyright © 2023-2024 jing-film.com . All Rights Reserved.